DOBRE WYNIKI ORLIKÓW OLIMPII KOŁO W RUNDZIE JESIENNEJ

Drużyna Orlika Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Damian Fogiel) swoje spotkania turniejowe rozgrywa w kategorii E1 grupa 2. W rozgrywkach prym wiodły drużyny Górnika Kłodawa oraz MKS Olimpia I Koło, które rywalizują praktycznie między sobą o awans do grupy mistrzowskiej. Po pięciu turniejach mistrzostwo zdobył Górnik Kłodawa, który wygrał trzy z pięciu turniejów. MKS Olimpia I Koło wygrała dwa turnieje, (w Kłodawie i Kole). Wicemistrzostwo można uznać za dobry wynik, jednak najbardziej może cieszyć postawa i postępy zawodników drugiej drużyny Olimpii Koło, która pomimo tego, że w ostateczności zajęła szóstą lokatę, to potrafiła aż trzykrotnie wygrał ze Spartą I Konin, czy tez zremisował bezbramkowo w ostatnim turnieju z Górnikiem Kłodawa, zajmując trzykrotnie czwarte miejsce podczas turniejów. Najważniejszym jednak aspektem szkoleniowym jest przede wszystkim możliwość ogrywania się, zdobywania bezcennego doświadczenia jak i umiejętności wszystkich zawodników z drużyny rocznika 2006. W rundzie jesiennej kadra tej drużyny liczyła aż 34 zawodników.